E FUNDIT/ Fluturon kurba, 4 viktima dhe 93 raste të reja
999 rezultate për

-tha

OBSH shuan shpresat për pandeminë: Fundi i COVID-19 është larg! Organizata Botërore e Shëndetësisë vijon të mos e shohë me optimizëm se fundi i koronavirusit është afër. Në një pro
Takimi Kurti-Thaçi, çfarë ndodhi me mandatin e kryeministrit Ditën e sotme Presidenti Hashim Thaçi është takuar me kreun te Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Kurti pas këtij ta
Humbi 79 kg dhe gjeti punën që donte Romar Lyle, nga Virginia në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gjithmonë dëshironte të bëhej polic. Por gjithashtu e di
Lajm i bujshëm nga Anglia: Al-Thani ofron gjysmë miliardi për Napolin Lajmi i befasishëm vjen nga Anglia. Sipas Daily Mail, familja e sheikut Al-Thani (pronari i Psg) është gati të prezantoj
Po arratisej, prangoset bullgari i dënuar me 4 vite heqje lirie nga drejtësia shqiptare Një shtetas nga Bullgaria është vënë në pranga sot në Qafë-Thanë. Ndaj 52-vjeçari, Gjykata e Apelit Tiranë ka caktuar
Berisha për ftesën e Speciales: Treshja Vucic-Thaçi-Rama e duan Haradinajn në burg Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Ko
PËRGJIMI/ Prapaskenat, si u zbulua tradhtia Rama-Thaçi ndaj Kosovës me bekimin e Erdoganit dhe Putinit Një lojë e dy komedianëve rusë ka zbuluar planin sekret për ndarjen e Kosovës të mbështetur nga Rusia, Vuçiç, Hashim Tha
Martohet çifti shekullor Nuk është kurrë vonë për të gjetur dashurinë Çifti i ri John dhe Phyllis Cook po shijojnë jetën e tyre së bashku në O
Aksident i trefishtë në Qafë-Thanë, lëndohen tre persona një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në Qafë-Thanë. Bëhet me dije se në këtë aksident janë përfshirë
Ishte shpallur në kërkim, arrestohet maqedonasi në Qafë-Thanë Policia e Qafë-Thanës ka vënë në pranga një 52 vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Shtetasi me iniciale R.H.
Meta-Haradinaj vs. Rama-Thaçi Ndarja mes Ramës dhe Haradinajt është e qartë tashmë. Kjo ndarje është thelluar më së shumti pas Samitit të Berlinit ku
Balla flet për zgjedhjet lokale: PD t’i paguajë 120 milionë lekë KQZ-së Pas Rudina Hajdarit, fjalën e ka marrë socialisti Taulant Balla. Ndërsa foli për zgjedhjet ai tha se duhet të qëndroj
5 vjeçari mbijeton në shkretëtirë duke ngrënë bar Një ngjarje aspak e zakonte ka ndodhur në Argjentinë ku një djalë 5 vjeçar humbi në një shkretëtirë në Argjentinën Peren
Humbi në shkretëtirë, ja si mbijetoi vogëlushi Një djalë 5 vjeçar është shpëtuar 24 orë pasi humbi në shkretëtirë në Argjentinën perëndimore. Benjamín Sánchez u zhd
I iku policisë me Audin plot me hashash, 41-vjeçari kapet në Elbasan Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia në hyrje të Elbasanit, pasi nuk u ishte bindura urdherit për të ndaluar në Qaf
Kurti-Thaçit: As dëshmorët në varre po u ngritën nuk kanë të drejtë të falin tokën Për fazën finale të dialogut dhe marrëveshjen historike me Serbinë në një tryezë të përbashkët kanë diskutuar presidenti
DUKA: Jam i lumtur që do përfaqësoj Shqipërinë në UEFA Armand Duka mbrriti në Shqipëri, pas pjesëmarrjes në Kongresin e UEFA-s, nga ku u zgjodh anëtar i Komitetit Ekzekutiv të
Furgoni përplaset me makinën në Qafë-Thanë, pamjet nga ngjarja (VIDEO) Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Qafë-Thanë. Sipas informacioneve, një furgon është përfshirë në aksident
Kush është "koka" e grupit të arrestuar në Qafë-Thanë me 580 kg drogë (VIDEO) Gjatë operacionit të koduar “Uraka 2” janë sekuestrua plotë 580 kg lëndë narkotike brenda njw furgoni, si dhe kanë rënë
Policia jep detajet, kush janë 8 të arrestuarit në Qafë-Thanë (VIDEO) Policia ka dhënë detajet e operacionit anti-drogë në Elbasan. Në njoftimin zyrtar, policia raporton se në pranga kanë rë