999 rezultate për

-kujdes

Shifrat në rritje, Manastirliu publikon rregullat për një sezon turistik të sigurt (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vazhdon me apelin për t’u mbrojtur nga pandemia COVID-19. Këtë herë, përm
Pas fikjes së zjarrit dalin pamje të tmerrshme në Athinë (FOTO LAJM-KUJDES, PAMJE TË RËNDA) Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në kryeqytetin grek Athinë duke shkaktuar mbi 60 të vdekur dhe qindra të plagosur. Zj