999 rezultate për

-ato

Mban deri në 60 sëmundje! Nëse një mizë ndalon mbi ushqimin tuaj, mos e hani Kur një mizë ndalon në ushqim, reagimet e njerëzve janë të ndryshme… Disa e largojnë dhe vijojnë ta konsumojnë, ka të
Bunkeri anti-atomik sot një vilë luksoze (FOTO LAJM) Dikur një bunker i ndërtuar për t’i bërë ballë një sulmi, sot një vilë luksoze e cila kushton plot 3 milionë stërlina.
Bunkeri 4 mld euro i Titos (FOTO LAJM) Ndërsa, shqiptarët janë "mrekulluar" kur kanë parë bunkerin anti-atomik të Enver Hoxhës në Shqipëri dhe janë njohur me a
Bunkeri anti-atomik i Titos (FOTO LAJM) Në fillim të viteve të 50-ta, ish-udhëheqësi jugosllav Josiph Broz Tito urdhëroi ndërtimin e një bunkeri anti-atomik, i
Frika nga Rusia, gjermani ndërton bunker anti-atomik Policia gjermane ka gjetur një bunker për mbrojtje nga sulmet bërthamore, i cili është ndërtuar nga vetë një qytetar gje