999 rezultate për

gjendje

Aksident i rëndë në Shkodër, drejtuesi i biçikletës në gjendje të rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në Shkodër. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek kolaudimi,
U shkel nga lopët, gruaja në gjëndje kritike për jetën Viktima u dërgua në spital pasi u sulmua nga kafshët në një fushë afër fshatit Sheldon në Derbyshire. Një grua është
Veterinerja jeton me 20 qen në shtëpi (FOTO LAJM) Becky Shuttleworth, 33 vjeçe, është një trainere e qenve për një qendër lokale shpëtimi, dhe ka përfunduar me 20 qen në
Makina përplas vogëlushin, ai shpëton për mrekulli (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kharkiv të Ukrainës, ku makina ka përplasur një djalë dhe ai ka shpëtuar fatmirësi
Spitali i dializës në Strugë në gjendje skandaloze, rrezikohet edhe jeta e pacientëve Kaos i vërtetë ka ndodhur mbrëmë në spitalin e dializës në Strugë. Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, tavanet kanë lëshu
22 vite më parë filmoi gjendjen e Kosovës, dje kameramani filmoi ndeshjen ndaj Anglisë Kosova luajti mbrëmjen e djeshme një sfidë tepër të rëndësishme ndaj Anglisë në të cilën humbi, por shënoi tre gola.
Historia e kameramanit anglez: Para 22 vitesh xhiroi gjendjen në Kosovë, ndërsa dje ndeshjen (FOTO LAJM) 22 vjet pasi e kishte xhiruar gjendjen e vështirë në Kosovë, në vitin 1997, kameramani Chris James mbrëmë e xhiroi Kombë
Gjendja shëndetësore e Michael Schumacher, dalin detaje të reja (FOTO LAJM) Në vitin 2013 ylli i "Formula 1", Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra
Aksidentohet prezantuesja e dashur për publikun, del në Instagram me qafore (VIDEO) Një incident që i ka shkaktuar jo pak lëndime, megjithatë, e ka çdramatizuar situatën duke lajmëruar se fansat do ta sho
Nga përleshja me armë ku humbën jetën 2 persona, njëri nga të plagosurit në gjendje të rëndë Në rrezik për jetë vazhdojnë të jenë edhe dy persona të tjerë që mbetën të plagosur të enjten gjatë përleshjes me armë z
Masakra në Librazhd, vajza merr pjesë në varrimin e prindërve, djali në spital Qyteti i Librazhd u trondit nga një ngjarje e rëndë, mbrëmjen e 6 shtatorit. 53-vjeçari Daut Gjokola i mori jetën gruas
Zjarret masive në Australi, shpallet gjendje e jashtëzakonshme Në disa zona në Australi kanë rënë zjarre masive dhe për pasojë janë djegur me dhjetra banesa. Ditën e djeshme janë
Shpallet gjendje e jashtëzakonshme në Australi, shkak zjarret Në shtetet australiane të Uellsit të Ri Jugor (NSW) dhe Kuinslend është shpallur gjendja e jashtëzakonshme pasi për shka
Masakra që tronditi mbrëmë Librazhdin, djali i çiftit në gjendje të rëndë në Tiranë Një krim i rëndë në familje tronditi mbrëmë Librazhdin dhe jo vetëm, ku një burrë vrau me thikë gruan dhe më pas u hodh
Pas operacioneve në plazh, modelja kapet "mat" me të dashurin në këtë gjendje (FOTO LAJM) Modelja dhe këngëtarja e njohur Katie Price, ndodhet së fundmi në Turqi, ku paparacët e kanë fotografuar topless. Nën
QKUK jep detaje për gjendjen e dy të plagosurve të djeshëm Banorët e Prishtinës dje panë tmerrin me sy. Në një ngjarje të rëndë, e cila ndodhi në lagjen “Mati 1”, mbetën fillimish
2 të vdekur e 2 në gjendje të rëndë, gjithçka ndodhi dje në Prishtinë Një ngjarje e rëndë ka tronditur Prishtinën pasditen e djeshme. Dy persona kanë vdekur dhe dy të tjerë janë në gjendj
Sulmi me armë në Prishtinë, QKUK: 3 të plagosurit në gjendje kritike për jetën Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kosovën pak minuta më parë. Një person dyshohet se ka qëlluar me breshëri kallashnik
Katër të shtrirë pas breshërisë me kallashnikov, prokurori tregon çfarë ndodhi në Prishtinë Katër persona u qëlluan me brëshëri automatiku sot në Prishtinë. Fillimisht mediat lokale raportuan për të vdekur, p
Cristiano Ronaldo bën sprintin 94 metra për 10 sekonda (VIDEO) Cristiano Ronaldo mund të jetë 34 vjeç, por ai ende zotëron një ritëm vdekjeprurës–rasti konkret në fitoren emocionuese