999 rezultate për

efekt

Eksperti amerikan: Përhapja e koronavirusit mund të përkeqësohet Eksperti më i lartë i qeverisë së SHBA për sëmundjet infektive tha se vendi nuk mund t’i mbajë shpresat te krijimi i vak
Karafil në limon dhe portokall, truku efektiv për të eliminuar insektet dhe mizat Pse të vendosni karafil në limon ose portokall? Mund të duket e çuditshme dhe disi absurde, por keni gabuar sepse ky ësh
Kapet "mat" efektivi i cili fuste lëndë narkotike te të burgosurit Një gjest i çuditshëm i bërë nga një oficer burgu, ngre dyshime se ai mund ti ketë futur një prej të burgosurve një sasi
Plagoset me thikë në zemër efektivi i policisë Një ngjare e rëndë ka ndodhur pak më parë në Gjirokastër, ku ka mbetur i plagosur një efektiv policie. Mësohet se ef
Preket nga koronavirusi efektivi i RENEA-s Ditën e sotme ministria e Shëndetësisë konfirmoi 52 raste të reja me koronavirus, teksa një prej tyre mësohet të jetë nj
Pamje skandaloze: Njëri mban e tjetri e gjuan, polici qëllon me shkelma të arrestuarin (VIDEO) Një video skandaloze po bën xhiron e rrjetit. Sërish policia e Shtetit në mes të qytetit është filmuar teksa ushtron
Shkarkohet nga detyra shefi i qarkullimit në Korçë dhe shtatë efektivë Shefi i qarkullimit të Qakrut Korçë, Ervin Dervishaj është shkaruar nga detyra. Dervishaj është pezulluar bashkë me
Nga Kylie Jenner te Sharon Stone, yjet që kanë defekte të mëdha në trup (FOTO LAJM) Çdo shenjë në trup ka një histori mbrapa. Të gjithë jemi vrarë në gju kur ishim të vegjël dhe një pjesë e shenjave e she
Efektivi i policisë përplaset me tabelën e rrugës, përfundon në spital Një aksident ka ndodhur vetëm pak më parë në Kavajë. Përfshihet në aksident një efektiv policie në Kavajë. Makina me
Efekti i Berlusconit, Monza synon gritjen në Serie A sezonin e ardhshëm Skuadra e sapo inkuadruar në Serie B, Monza po mendon që të sezonin e ardhshëm të inkuadrohet në Serie A. Kjo skuadër
Efekti i karantinës, te Reali dëmtohen Ramos dhe Carvajal Në ndeshjen e parë pas Covid-19, Dani Carvajal dhe Sergio Ramos kanë lënë fushën me shqetësime. Dani luajti vetëm 45
Infektohen me koronavirus dy efektivë të Gardës, politikanët në panik Një punonjës i Gardës së Republikës që shoqëron personalitete është infektuar me koronavirus. Mësohet se efektivi i G
Skenat epike të filmave, 17 foto që provojnë sesi na "mashtrojnë" me efektet (FOTO LAJM) Kur shikojmë filma aksion apo fantazi, mahnitemi aq shumë nga efektet aq sa duket se jemi në një botë tjetër. Por gji
Aksion në Këlcyrë: Çfarë zbuluan dhjetra efektivë policie dhe dronë (VIDEO) Dhjetra efktivë policie kanë "zbarkuar" në Këlcyrë për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Sipas policise,
Dy të rinjtë ngrenë në këmbë policinë, 30 efektivë vihen në ndjekje të tyre Dy të rinj kanë vënë në këmbë në kuptimin e plotë të fjalës policinë Elbasanit. 30 policë janë angazhuar në një aksi
Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin manjak që u kërkonte grave seks në kufi Policia e Shtetit ka reaguar ashpër pas skandalit në Kakavijë ku një polic i kufirit kërkonte favore seksuale për të kal
550 efektivë policie në monitorim të shkollave gjatë zhvillimit të provimit të maturës (VIDEO) 550 punonjës policie monitoruan sot godinat në të clat maturantët zhvilluan provimin e gjuhës së huaj. Nga të gjitha
Nën efektin e alkolit, britanikët festojnë jashtë kontrollit lirinë nga koronavirusi (FOTO LAJM) Koronavirusi ka bërë që të rinjtë britanikë të heqin dorë nga tradita e tyre e të festuarit çdo fundjavë. Para kësaj
Si të hiqni kaloritë nga kafja e mëngjesit, 10 mënyra të thjeshta efektive Më shumë se 50% e amerikanëve e kanë traditë kafen e mëngjesit. Shumë njerëz e konsiderojnë atë mënyrën më të mirë pë
E ëma e djalit që u dhunua nga policët sqaron ngjarjen: I kanë pasur të dhënat e mia Pak ditë më parë në media u bë publike videoja e një djali të mitur i cili u dhunua nga efektivët e policisë. Pasi u