999 rezultate për

SHBA kërkon që Britania të dalë sa më shpejt nga BE Këshilltari për Siguri Kombëtare i Shteteve të Bashkuara, John Bolton akuzoi institucionet politike të Britanisë së Madh
Shivai i bën surprizë Anikës, ja ç’do ndodhë nesër Gjyshja i kërkon Shaktit të fshehë letrën që mban një sekret të cilin Shivai nuk do e përballonte. Shivai i dëgjon duke
Zv/Ministri i Punëve të Brendshme kërkon legalizimin e armëve në Kosovë Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, njëherësh Koordinator Nacional për Armë të Vogla dhe të Lehta, Izmi Zeka, ka bër
Këto pyetje mos i bëni asnjëherë Shpesh ndodh që kur na thonë të mos e bëjmë diçka na shtynë më shumë ta bëjmë. Por pavarësisht kësaj ekzistojnë disa
Çmenduri, 25 skuadra kërkojnë talentin brazilian E përditshmja "Globo Esporte" ka konfirmuar sot se sulmuesi 17-vjeçar brazilian Gabriel Martinelli është pranë nënshkrim
My Space kërkon falje pasi shkaktoi humbje të të dhënave MySpace, një nga rrjetet e para sociale, ka kërkuar falje pasi një problem i serverit shkaktoi një humbje të madhe të të
Kërkohet që ish-kryetari që qëndrojë në qeli Privatizimi dhe shitja e tokës te ish-restoranti “Imes” në Komunën e Karposhit është lëndë e hetimit për shkak të së cil
Dzeko pranë largimit nga Roma, e kërkojnë në Premier League Klubi i Romës nuk është aspak i kënaqur nga forma e dobëte e Edin Dzekos. Sipas "Corriere dello Sport", klubit romak nu
Bayern kërkon shërbimet e talentit anglez por lojtari është shumë i shtrejtë për ta Aaron Wan-Bissaka i Crystal Palace është një nga zbulimet e këtij sezoni në Premier League. Shumë klube kanë shfaqur i
Xhanvi kërcënon Zvetlanën, çfarë do të ndodhë nesër Rudra e ka të vështirë ta pranojë diferencën e moshës mes tij dhe Bavjas. Shivai i tregon Rudrës se kur dashuron dikë gj
Tani i parrezikshëm, Rama i kërkon fjalim Nanos në Kongresin e PS Partia Socialiste do të organizojë Kongresin e saj më datë 23 mars, në të cilin ndër të tjera do të merren mjaft vendime
U kacafytën në stol por Kessie dhe Biglia i kërkojnë falje njëri tjetrit (VIDEO) Mes 22-vjeçarit nga Bregu i Fildishtë, Kessie, dhe argjentinasit 33-vjeçar Biglia u desh të ndërhynin shokët e skuadrës,
Formacionet zyrtare: Bayern Munich kërkon të rimarrë kreun kundër Mainz-it Bayern Muinch do të presë në "Alianz Arena" Mainz-in. Një ndeshe e lehtë në lëtër për bavarezët ku synojnë vetëm 3 pikët
Dëshmon shoku i vrasësit tek liqeni: Haxhiu i kërkoi lekët dhe e goditi Pak orë më parë është arrestuar miku i autorit që ekzekutoi në Parkun e Liqenit të Tiranës, 62-vjeçarin, Haxhi Baxhinovs
Anika fiton kujdestarinë e Sahilit, çfarë ndodh këtë javë Shivai i shpreh dashurinë Anikës duke e xhiruar mesazhin e tij me kamera. Texh arrin të komunikojë me Xhanvin fshehtas Z
Po të dështon tek Manchester United, Sanchez kërkohet nga Juventusi Sulmuesi kilian Alexis Sanchez mund të rikthehet në Serinë A, këtë herë për të veshur fanellën e Juventusit (më parë ka
Ministri i brendshëm i Serbisë u kërkon protestuesve të largohen nga ambjentet e televizonit Ministri i Brendshëm i Serbisë, Stefanoviq ju ka bërë thirrje protestuesve që ta lirojnë objektin e televizionit publik
Shënoi "Hat-trick" ndaj Dinamo Kyiv, Giroud kërkon largimin ng Chelsea Olivier Giroud i cili realizoi hat-trick kundër Dinamo Kyiv ka kërkuar largimin nga Chelsea. Sipas mediave angleze f
Opozita kërkon ta rrëzojë nga pushteti, por nga do ta ndjeki Rama protestën Ditën e sotme opozita ka thirrur një protestë masive para Kryeministrisë ku pritet të qëndrojnë më shumë se 48 orë.
Dalin para gjykatës fajdexhinjtë e Shkodrës, sot kërkojnë lirinë (VIDEO) Pak minuta më parë kanë mbëritur në gjykatën e Shkodrës 12 të arrestuarit e operacionit “Maranaj” që zbuloi një skemë fa