999 rezultate për

Ăndrra

Njeriu i saj i shtrenjtë ndahet nga jeta, Andrra jep lajmin me foton speciale (FOTO LAJM) Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, ka njoftuar me anë të një postimi në “Instastory”, se
Shumë xheloze? Andrra tregon publikisht pse zihet më shumë me Sinain (FOTO LAJM) Me anë të disa pyetjeve në llogarinë e saj, partnerja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani ka zgjedhur të ndajë disa
Sinan Hoxha dhe Andrra prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebushit (FOTO LAJM) Familja e bukur e këngëtarit Sinan Hoxha dhe partneres së tij, Andrra Destanit, do të shtohet shumë shpejt me një pjesët
Burrë me fat! Andrra i kushton fjalët e ndjera plot dashuri Sinan Hoxhës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, Andrra ka publikuar foto nga dita e dasmës, pesë vite më parë, kur ata
Sot 5 vjet më parë, Andrra kujton me këto foto romantike dasmën me Sinanin (FOTO LAJM) Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë një nga çiftet më të pëlqyer të shoëbiz-it. Ditën e sotme ata festojnë 5-vjetori
Ditëlindje si e Andrrës, super festë në oborrin e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha, Andrra Destani ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj së bashku me kë
E ëma feston ditëlindjen dhe Andrra sapo zbuloi nga buron bukuria e saj (FOTO LAJM) Me dy foto në periudha të ndryshme, Andrra Destani ka zgjedhur të urojë nënën e saj me rastin e ditëlindjes. Ajo ka shkr
Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë? Sinan Hoxha dhe Andrra Destani po shijojnë rritjen e djalit të tyre Ansi, i cili erdhi në jetë në maj të vitit 2016.
Andra Destani e mrekullueshme në dasmën e djalit të Remzie Osmanit (FOTO LAJM) Edhe Andrra Destani ishte pjesë e dasmës shumë të përfolur të martesës së djalit të Remzie Osmanit. Ajo është dukur m
Sinani flet pa doreza: Rrogën ia dorëzoj gruas Sinan Hoxha që kur u martua me Andrra Destanin, duket se ngjall shumë më shumë vëmendjen e mediave. I ftuar në "Piter
Sinan Hoxha baba për herë të dytë? Këngëtari zbulon të vërtetën Në mediat rozë prej disa ditësh po qarkullon lajmi se Sinan Hoxha do të bëhet baba për herë të dytë. Shkak për këtë u bë
Andrra dhe Sinani prindër për herë të dytë? Andrra dhe Sinani janë prej kohësh prindër të një djali dhe një cift shumë i lumtur. Por mesa duket familja e tyre do
Kohë pa i parë bashkë, Andrra poston foto me Sinanin Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbë
Prindër për herë të dytë? Sinani dhe Andrra ndezin dyshimet Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbë
A do t'a tradhtonte Sinani? Përgjigja e Andrra Destanit do t'ju habisë Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër çiftet më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht diferencës së tyre në moshë, A
Më në fund, Andrra e Sinan Hoxhës tregon trupin me bikini (FOTO LAJM) Që kur u bë e famshme pas martesës me Sinan Hoxhën, Andrra Destani është kthyer në një vajzat më të dashura për publikun
Rastësi? Andrra dhe Jonida Maliqi bëhen “bashkë” Me siguri që bëhet fjalë për një nga ato rastësitë tipikisht të bukura, që nuk ndodhin në Tiranë ku ato të dyja kanë ang
“Faleminderit dashuri”, Andrra merr dhuratën e shtrenjtë nga Sinani (FOTO LAJM) Përmes postimeve në rrjetet sociale Andrra, bashkëshortja e Sinan Hoxhës zbulon herë pas here dhuratën e veçantë që ajo
Andrra Destani sapo na tregoi talentin e djalit të saj (FOTO LAJM) Që nga lindja e djalit të tyre, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra Destani shpesh kanë thënë se jeta e tyre ka ndryshua
Luks dhe shumë shije, kjo është shtëpia e Sinanit dhe Andrrës (FOTO LAJM) Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë krijuar familjen e tyre të re duke iu përkushtuar plotësisht djalit të tyre, Ansi.