999 rezultate për

Ămbla

Barcelona mesazh terroristëve: Unë nuk kam frikë! Pas sulmit të tmerrshëm në Barcelonë ku mbetën të vdekur 14 persona, mijëra njerëz janë ngritur dhe në shenjë proteste k
Barcelona në panik, alarm për bombë në sheshin Las Ramblas Barcelona është shqtsuar sërish pasi është lëshuar alarmi për bombë pas gjetjes së një paketë të dyshimtë në një autobu