999 rezultate për

ĂmbĂl

Me kambale dhe fund, 5 kombinimet më fantastike (FOTO LAJM) Fundet dhe kambalet do të jenë një nga tendencat më të përhapura të pranverës dhe janë dekretuar si një nga kombinimet
Me kambale dhe fund, 5 kombinimet më fantastike (FOTO LAJM) Fundet dhe kambalet do të jenë një nga tendencat më të përhapura të pranverës dhe janë dekretuar si një nga kombinimet
Befason ish-mbrojtësi i Milanit, vjen me kambale të veçanta në emision (FOTO LAJM) Ish-mbrojtësi i Milanit Alessandro Costacurta i ftuar në studiot e Sky Sport ka befasuar me veshjen e tij,shkruan Albeu.
41 kg drogë në makinë, kapen mat dy shqiptarët në Greqi Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar në Greqi. Ky arrestim u bë pasi në makinën e tyre u gjetën 41,5 kg kanabis. Ma
Haradinaj ndryshon qëndrim, nuk i fal borxhlinjtë e ujit Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka hequr dorë nga falja e borxheve për ambalazhuesit e ujit, shkuan sot Koha Di
Bashkë me bananet blen edhe merrimangën e rrezikshme Neil Langley nga nga Tipton i West Midland, është tronditur kur në paketimi e bananeve që bleu gjeti një merimangë shumë
Më i ëmbël se mjalti, ja vlerat unike të jamballit (FOTO LAJM) Jamballi, ose siç edhe njihet ndryshe si Likuiricia, është një bimë bishtajore në formën e shkurres. Ka një kërcell
"Oskar" arreston dy persona për fshehje të ardhurash Seksioni për Krimin Ekonomik, Financiar në bashkëpunim me Drejtorinë Rajonale të Tatimeve Tiranë, bënë të mundur faktimi
Komuna Dibrës jep 300.000 denarë për Tetovën Këshilli i komunës Dibër në seancën e sotme vendosi që të ndaj ndihmë humanitare për Tetovën në vlerë prej 300.000 denar
Blushi: Rilindja si ambalazhi i një kutie, mbushur me ujë për të pastruar veshët, hundët dhe lëkurën Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi, me anë të një shkrimi tejet kritik është shprehur se po asiston në funeralin
Shtatori, afati i fundit për përdorimin e qeseve plastike Në shtator pritet të ndalohet përdorimi i qeseve plastike. Vendimi është marrë nga qeveria e cila do të ndalojë kompanit
Shitja e produkteve ushqimore me ambalazh letre Autoriteti Kombëtar i Ushqimit kërkon heqjen nga përdorimi të qeseve plastike të cilët shërbejnë për shitjen e produktev
Buka me ambalazh letre Prodhuesit e bukës duhet të fillojnë të shesin bukën e ambalazhuar në letër dhe jo në plastikë. Kjo gjë është kërkuar ng