999 rezultate për

Ăith

Leganes befason Barcelonën (VIDEO) Leganes ka befasuar Barcelonën duke barazaur rezultatin në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Braithwaite në minutën
Leganes befson Real Madridin (VIDEO) Leganes ka kaluar në avantazh ndaj Real Madridit në "Municipal de Butarque". Ai që ka shënuar është sulmuesi danez,
Pacientja me kancer të mitrës: Mos e injoroni kurrë këtë shenjë Kanceri i mitrës është lloji i katërt i kancerit më i përhapur tek gratë në të gjithë botën, megjithatë shumë pak i dinë
Thaçi pranon letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Emirateve të Bashkuara Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pranoi letrat kredenciale nga ambasadori i ri jorezident i Emirateve të Bashkuara Ara
Paloma Faith bëhet nënë (FOTO LAJM) Pak kohë më parë ajo kërkoi privatësi të plotë, pasi do të sillte në jetë fëminë e saj të parë. Por mediat rozë kanë shk
Pas albumit Paloma Faith shijon shtatzëninë (FOTO LAJM) Këngëtarja 35 vjeçare Paloma Faith është në pritje të një fëmije me të dashurin e saj Leyman Lahcine. “Jam e lumtur t'ju
Çollaku - Faith bisedojnë për hapat e ardhshëm drejt integrimeve evropiane Ministri i Integrimit Evropian, Bekim Çollaku, ka zhvilluar një takim sot me ish-Përfaqësuesin Civil Ndërkombëtar dhe Pë
Paloma Faith: 'Ja projekti që më la në baltë' (FOTO LAJM) Gjithmonë këngëtaret e kanë një ëndërr në sirtar. Edhe Paloma Faith kërkon me çdo kusht që të këndojë një këngë për Jame
Ed Sheeran triumfon në mbrëmjen e Brit Awards (FOTO LAJM) Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Brit Awards triumfuesi ka qënë një emër mjaft i njohur dhe i dashur, Ed Sheeran. K
Burg përjetë për dhëndrin e Bin Laden Dhëndri i Bin Ladenit, Sulaiman Abu Ghaith u dënua me burg përjetë për rolin e tij si zëdhënës i Al Kaedës para sulmeve
Kosova, nikoqire e programit inovativ veror për fenë dhe politikën e jashtme Fondacioni i Besimit Tony Blair Faith Foundation dhe Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës, në bashkëpu
Mbërrin Wraith, makina me e fuqishme e Rolls-Royce (FOTO-LAJM) Gama e makinave Rolls-Royce pasurohet me nje model të ri, që shënon kthimin e Wraith, të perdorura gjate viteve 1938-193
ICO përfundon misionin e saj në Kosovë Në Zyrën Civile Ndërkombëtare prej sot zyrtarisht nuk ka më detyra. Kreu që udhëhoqi për katër vite e gjysmë këtë mision
Thaçi: Përmbyllja e pavarësisë do të mbeshtetet nga ndërkombëtarët Kryeministri i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se është në koordinim të plotë me spektrin politik në mënyrë që amendamente
Blair-Muja firmosin memorandumin Faith to Faith Tony Blair, ish kryeministër i Mbretërisë së Bashkuar dhe Mbështetës i Fondacionit “Tony Blair Faith Foundation” dhe min
Faith: I dobishëm vazhdimi i dialogut me Beogradin Përfaqësuesi i Zyrës Civile Ndërkombëtare, Pieter Feith gjatë një takimin me gazetarë është shprehur se vazhdimi i dial
Faith ndihet keq për pamjet nga protesta Ka reaguar edhe shefi i zyrës civile ndërkombëtare Piter Faith për situatën e sotme rreth protestave, i cili ka shprehur
Topi congratulates Christmas: Faith in God will you illumines the way In the wake of the Nativity of Christ, President of the Republic, Bamir Topi said to all Christian believers Albanians b
Mocioni i votuar në Kuvend nuk është obligues Përfaqësuesi Civil Ndërkombëtar, Pieter Faith është vënë kundër Kuvendit të Kosovës përkitazi me mocionin për reciprocit
Faith shtyn ligjin për RTK Është dashur ndërhyrja e Zyrës Civile Ndërkombëtare, ICO që të jepet më shumë kohë për projektligjin për RTK-në. Në mble