999 rezultate për

Ăuar

Milani i mbyll në disavantazh 45 minutat e para (VIDEO) Edhe trajneri u shpreh optimist se Milanin e vertete do ta shohim në këtë ndeshje, deri tani asnje ndryshim ska ndodhur.
Liverpool kërkon edhe një tjetër lojtar përvec Fekir nga Lyoni Liverpool i Jurgen Kloop ka si destinacion Francën dhe pikërisht Olympic Lyonin për të bërë pazar në objektivin e forcim
Përparim Kabo kujton amanetin e Mihal Lauarasit dhe i drejtohet ashpër Kumbaros Sociologu dhe filozofi i njohur Përparim Kabo, gjatë takimit të artistëve ditën e sotme, ka rikujtuar amanetin e regjiso
Shqipëria dënon masakrën në Pakistan: Luftë pa kompromis terrorizmit (FOTO LAJM) Shqipëria ka dënuar sot sulmin terrorist mbi qindra persona në në Pakistan, ku shumica e viktimave ishin fëmijëve dhe i
Isa Mustafa nuk e jep dorëheqjen Sot është mbledhur në një mbledhje urgjente Lidhja Demokratike e Kosovës. Kjo parti është mbledhur për të analizuar r
Privatizmi në Kosovë përfshin edhe zonat e bauara nga serbë Në kosovë kanë nisur procedurat për privatizimin e të gjitha ndërmarrjeve shoqërore apo aseteve të ndryshme. Sipas Agjen
Sfidoi talebanët, vritet këngëtarja pakistaneze Një këngëtare e re pakistaneze ka mbetur e vrarë me armë zjarri në Pakistan. Sipas mediave ndërkombëtare ajo është vrarë
Rritet numri i refugjatëve pakistanezë Agjencia për Refugjatë e Kombeve të Bashkuara ka njoftuar për një rritje të refugjatëve pakistanezë të cilët kanë kaluar