999 rezultate për

Ămuar

Dita e ndeshjes me Shqipërinë, Challandes pozitiv me Covid-19 Pas kryerjes së testit për COVID-19, përzgjedhësi i Kombëtares, Bernard Challandes dhe njëri nga pjesëtarët e tjerë të s
"Nuk ka k*rva në këtë botë" u quajt ofendues, pezullohet shfaqja e Muç Nanos në Teatrin Migjeni Analisti i njohur njëherësh gazetari, Mustafan Nano kishte programuar këtë javë që të jepte një shfaqen e tij “One man s
Artan Hoxha: Qeveria nuk i kontrollon dot të gjitha KZAZ-të me polici Gazetari investigativ i kronikës së zezë, Artan Hoxha, ka zbuluar se ngjarja e Shkodrës, ku iu vu flaka KZAZ nr. 3, ka q
Ky emër do ta zëvendësojë Flamur Sefajn (FOTO LAJM) Behgjet Pacolli ka zgjedhur emrin e ri në krye të ministrisë së Punëve të Brendshme pas shkarkimit të FLamuar Sefajt.
Zbulohet hileja e makinave të lodrave: Si jemi mashtruar deri tani (FOTO LAJM) Të gjithëve, i madh apo i vogël na ka rastisur që të tentojmë të nxjerrim ndonjë lodër nga makinat që gjenden kryesisht
Itali, hetim kundër Samsung dhe Apple për vjetërim të programuar të pajisjeve Autoriteti i Mbrojtjes së Konsumatorit në Itali, njoftoi sot fillimin e një hetimi kundër gjigantëve të elektronikës Sam
FSHF ndryshon oraret e ndeshjeve, shikoni kur do të luen sfidat e javës së 14-të (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit përmes një përditësimi ne faqen e saj ka lajmëruar ditën e sotme për ndryshimin e orareve
Kombëtarja nis përgatitjet për Italinë Shqipëria zhvilloi stërvitjen e parë në prag të ndeshjes me Italinë në resortin “Tropikal”, pas kthimit nga Alicante, ku
Moti i acartë, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit Reshjet e dendura të dëborës në Tiranë kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje n
Rama mbledh qeverinë në Gjirokastër, nxjerr jashtë loje ministrat e LSI-së Qeveria “Rama” ka programuar një mbledhje vetëm të ministrave të Partisë Socialist në qytetin e Gjirokastrës, që pritet
Kuqezinjtë kthehen sot në Tiranë, a do të priten si gjithnjë nga tifozët në Rinas? Pas fitores se djeshme, dita e sotma nuk do të jetë pushim për djemtë kuqezi. Mësohet se trajneri Xhani De Biazi ka prog
Bologna i bën një super ofertë Ajetit Bologna nuk heq dorë nga Arlind Ajeti. Drejtori sportiv i klubit kuqeblu, Bigon, ka programuar një takim kokë më kokë me
Elvana Gjata anulon koncertin në Zvicër Elvana Gjata nuk do të jetë në Zvicër këtë fundjavë. Ajo i ka lajmëruar të gjithë fansat e saj nëpërmjet një statusi në
Audi S3 me 400 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Kompani gjermane për rregullimin e makinave, ABT Sportsline, ka bërë të mundur risinë më të fundit në modelin Audi S3, d
Zyrtare: Tirana-Partizani të premten Tashmë është zyrtare: Tirana- Partizani nuk do të luhet nesër, ora 19:00, siç ishte programuar, por 24 orë më vonë. Poli
Enrique: Neymar nuk e arrin dot Messin Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, është i mendimit se Lionel Messi është futbollist më i mirë se Neymar. Këto kome
Keni programuar takimet për shëndetin? Kontrolli Gjinekologjik është një kontroll për të cilin secila femër duhet që të kujdeset dhe ta konsiderojë atë si një
Ebola, Botërori i Klubeve në rrezik Së shpejti do të ketë një takim mes përfaqësuesve të Organizatës Botërore të Shëndetësisë dhe autoritetit më të lartë të
Në futboll Ukraina është më e fortë se në politikë (VIDEO) Në fushën e futbollit Ukraina fiton por në politikë nuk po i ecen edhe aq shumë. Pas tensioneve të ditëve të fundit me R
Venizelos ka programuar takime intensive sot në Shkup Ministri i Punëve të jashtme të Greqisë Evangelos Venizelos ka nisur sot në Shkup agjendën e takimeve nën masa të forta