999 rezultate për

Ămos

Ky është reagimi i trajnerit të Dynamos kur mësoi se do të mungojë Messi Trajneri i Dynamo Kiev, Mircea Lucescu nuk ndihet i lehtësuar që Lionel Messi do të mungojë me Barcelonën kundër skuadrë
Mungesë e madhe për Realin, ja sa ndeshje do mungojë Ramos Sergio Ramos do t'i mungojë skuadrës së tij për ndeshjen ndaj Villarrealit dhe Interit. Ai pësoi një lëndim në muskli
E ardhmja e Ramos në pikëpyetje, çfarë thonë mediat spanjolle? Real Madrid dëshiron t'i japë fund thashethemeve dhe sipas raporteve, ka arritur një marrëveshje në parim me Sergio Ramo
Telashe për Realin, Ramos lë fushën i dëmtuar me Spanjën Triumfi i Spanjës ndaj Gjermanisë duket se i ka hapur telashe Real Madrdit. Kapiteni i iberikevë dhe madrilenëve Ser
Çfarë po ndodh me Ramos? Braktis konferencën për shkak të spekulimeve mbi te ardhmen Sergio Ramos e ka braktisur konferencën për media të Spanjës të Hënën derisa janë ngritur shumë spekulime që po e lidhin
Sergio Ramos i thotë "JO" super ofertës së PSG-së Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos e ka bërë të qartë se dëshiron të qëndrojë dhe do refuzojë ofertën e çmendur të P
PSG merr seriozisht transferimin e Ramos, i ofron kontratë 3 vjeçare PSG-ja ka bërë një super ofertë për kapitenin e Real Madridit, Sergio Ramos. Spanjolli ende s’ka rinovuar me gjiganti
Ramos lë pas Buffon dhe shenjestron legjendën e Egjiptit Sergio Ramos humbi dy penallti përballë portierit Sommer në barazimin 1-1 të Spanjës në fushën e Zvicrës, megjithatë mbr
E besoni apo jo? Ramos humbi dy penallti ndaj Zvicrës (VIDEO) Spanja arriti që në minutën e fundit të ndeshjes të fitoi një pikë ndaj Zvicrës (1 – 1). Mirëpo, ajo që ra në sy isht
"Me 80% garanci Sergio Ramos do të largohet" Një burim i afërt me kapitenin e Real Madrid Sergio Ramos ka zbuluar se ai është afër largimit nga klubi sepse nuk ka ar
Chiringuito plas "bombën": Ramos drejt largimit nga Real Madrid Sergio Ramos mund të largohet nga Real Madrid. Kështu ka lënë të kuptohet miku i tij, Cristobal Soria, i cili është n
Ramos nuk di të ndalet, barazon rekordin e Buffon dhe synon atë botëror Pesë minuta para përfundimit të ndeshjes Spanjë – Holandë, Sergio Ramos u inkuadrua për të bërë historinë. Ishte para
Argjentina Ramosaj jep lajmin e shumëpritur për fansat e saj Këngëtarja e njohur Argjentina Ramosaj ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat e saj. Ajo po rikthehet me këngë të r
"Çmendet" Beckham, tenton të transferojë Sergio Ramos te Inter Miami? Kontrata e Sergio Ramos me Real Madridin skadon në verën e ardhshme, dhe Real Madrid do të përpiqet ta bind atë për të q
"Çohu bir ku**e, çohu, ndali të bërtiturat si një mi", kamerat denoncojnë sherrin Ramos-Hakimi (VIDEO) Ju kurrë nuk mund ta akuzoni Sergio Ramos si lojtar të ndrojtur, përkundrazi. Kapiteni i Real Madridit është kapur n
Gëzohen tifozët e Realit, klubi fillon negociatat për rinovimin e Ramos Real Madrid ka filluar negociatat për të zgjatur kontratën me Sergio Ramos, raporton "ESPN". Sipas medieve, përfaqësu
Bilanc i zi në Turqi, kaq persona janë nxjerrë të pajetë nga rrënojat e tërmetit Ka shkuar në 91 numri i viktmave që kanë humbur jetën për shkak të tërmetit në Izmir. Ndërkohë autoritetet raportojnë
E bëri dajë, Amos Zaharia zbulon kujt i ngjan Princesha Geraldine (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Pinc Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia, u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një vaj
Rëndohet bilanci në Turqi, shkon në 51 numri i viktimave nga tërmeti (FOTO LAJM) Ka shkuar në 51 numri i personave që kanë humbur jetën për shkak të tërmetit në Izmir dhe 896 të tjerë kanë mbetur të pl
Shkon në 26 numri i viktimave të tërmetit në Turqi dhe ishullin grek, Samos Të paktën 26 persona humbën jetën dhe qindra të tjerë janë plagosur pas goditjeve të tërmetit në Izmir në Turqi dhe ishu