999 rezultate për

Ăuli

Super sulmuesi i Wolves drejt Manchester United Ylli meksikan i Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez, Ă«shtĂ« afĂ«r njĂ« marrĂ«veshje tĂ« mundshme me ‘DjajtĂ« e kuq’. Sipa
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin luksoz dhe disa mijëra euro, Tare thumbon Ndreun Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Ekzekutoi 2 biznesmenĂ«t, del fotoja e autorit i cili po mjekohej fshehtas (FOTO LAJM) "Nuk vajta pĂ«r t’i vrarĂ«. Shkova pĂ«r t’i shkatĂ«rruar hotelin, pĂ«r shkak tĂ« njĂ« borxhi qĂ« mĂ« kishte pronari i tij..."
Zbardhen pamjet e atentatit në Laç: Si u ekzekutuan dy biznesmenët e njohur (VIDEO) Vazhdojnë hetimet në lidhje me atentatin e 30 mat në Laç ku u ekzekutuan dy biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Gjergji.
U shkoi pranë me uniformë policie, si u ekzekutua me kallashnikov Bujar Lika dhe Paulin Gjergji (VIDEO) Ky është momenti i vrasjes së dyfishtë në Kurbin, ku viktima mbetën Paulin Gjergji dhe Bujar Lika (Hasani). Atentati
Kush ishte shënjestra e Kurbinit, lidhja e tij me vrasjen e Enton Nikës Të tjera detaje mësohen në lidhje me atentatin e ndodhur në orën 22:17 të së shtunës, në ambientet e jashtme të një hote
Ndërron jetë 53 vjeçari i plagosur mbrëmjen e djeshme në Laç Një atentat mafioz ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në sheshin e një hoteli në Laç, ku u ekzekutua biznesmeni Bujar Lika (H
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin dhe disa mijëra euro, Paulin Ndreu thumbon sërish Auron Taren (FOTO LAJM) Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Vëllai i Pogba shton presionin: Të gjithë e dinë që dëshiron të largohet nga United Situata e Poul Pogba nuk është aspak e qetë. Francezi prej kohësh lidhet me një largim të mundshëm nga United por kjo gj
NĂ«nĂ« e dy fĂ«mijĂ«ve, fotot provokuese tĂ« modeles bĂ«jnĂ« xhiron nĂ« rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herĂ« qĂ« modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi nĂ« Instagram. Por si ndihet baba
NĂ«nĂ« e dy fĂ«mijĂ«ve, fotot provokuese tĂ« modeles bĂ«jnĂ« xhiron nĂ« rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herĂ« qĂ« modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi nĂ« Instagram. Por si ndihet baba
Iku ditën që u shpall në kërkim, administratori i "Gega Oil" thotë se ka shkuar për pushime Policia njoftoi sot se kishte shpallur në kërkim administratorin e Gega Oil, Paulan Gegën për evazion fiskal me shuma të
Shpallet në kërkim administratori i "Gega Oil" Policia ka shpallur në kërkim administratorin e Gega Oil, i cili sipas organeve të rëndit ka kryer evazion fiskal në shu
McGregor thumbon Paulie: ÇfarĂ« kafshe qĂ« je Conor McGregor ka evituar udhĂ«timin nĂ« AmerikĂ« pĂ«r tĂ« ndjekur nga afĂ«r duelin e parĂ« tĂ« mikut tĂ« tij Artem Lobov nĂ« Bare
Dalin dĂ«shmitĂ« e 'fajdexhinjve' tĂ« ShkodrĂ«s: Radovani na mashtroi me premtimin e Edi RamĂ«s Dosja e bujshme e “fajdexhinjve” nĂ« ShkodĂ«r duket se po merr njĂ« tjetĂ«r rrjedhĂ«. NĂ« GjykatĂ«n e Apelit, 12 tĂ« arrestua
'T’i gjej djemtĂ« e t’i vras o Paulin', pĂ«rgjimet tronditĂ«se tĂ« fajdexhinjve tĂ« ShkodrĂ«s Zbardhet pjesa e dyte e pergjimeve qĂ« çoi nĂ«n pranga grupin e fajdexhinjve tĂ« ShkodrĂ«s. Gjithçka ka nisur kur ish-pre
Mos harro borxhin e babës! Dalin përgjimet e grupit të fadexhinjve të Shkodrës Një histori e pashpresë bixhozi. Dy të rinj të varur prej tij që i lanë mbi kurriz të atit miliona euro borxh. Dhe 19
Vdes këngëtari Shaban Shauliq, do të mbante koncert edhe në Kosovë Këngëtari i muzikës popullore Shaban Shauliq sot ka vdekur në një aksident ne Gjermani, Aksidenti ndodhi në Dortmund të
Fotot tĂ«rbuese nĂ« Instagram, çfarĂ« thotĂ« babai i modeles (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herĂ« qĂ« modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi nĂ« Instagram. Por si ndihet baba
Sekreti i Piatek është e dashura e tij Pauliana (FOTO LAJM) Sulmuesi i Genoas Kriztozof Piatek është njeriu më i përfolur në merkaton e janarit teksa kërkohet nga shumë klube të