E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

Ăfare

Tafarel: Casillas-it i iku koha, Neuer më i miri Ish-portieri i Brazilit beson se Iker Casillas nuk është më më i miri në botë në këtë rol dhe se koha e tij tashmë ka ka