999 rezultate për

ĂfarĂ

Ish-lojtari i Southampton kapet me 2 ton kokainë, ekstradohet në SHBA (VIDEO) Ish-futbollisti kolumbian John Viafara është ekstraduar ditën e sotme drejt SHBA-së për akuzën trafikimit të 2 tonve kok
Futi 4 ton kokainë në SHBA, arrestohet ish-ylli i La Ligas Xhon Viafara, ish-futbollist i La Ligas është arrestuar ditën e djeshme si i dyshuar për trafik droge. 40-vjeçarit i
Si u nxeh Ben Blushi se nuk mori rol te filmi i tĂ« atit Herion Mustafaraj u bĂ« i famshĂ«m nĂ« ShqipĂ«ri me rolin e tij kryesor nĂ« filmin ‘Beni ecĂ«n vetë’. I ftuar nĂ« emisionin
Babai i bën vajzës testin e virgjërisë.. Një 56-vjeçar është akuzuar nga Gjykata në Britani në e Madhe se i ka bërë vajzës së tij adoleshente testin e virgjërisë
"Lufta" e tepelenasve, a ishte Ari Alinani autori i plagosjes së Andi Mustafarajt? Ari Alinani shikohet si personi kyç që mund të hedhë dritë mbi vrasjen e Nelgert Patës, por edhe atentateve të mëparshme
Atentatori te ish-Ekspozita/ VrasĂ«si me pagesĂ« Ă«shtĂ« "penguar" nga dy fĂ«mijĂ« NjĂ« vrasĂ«s me pagesĂ« dyshohet se ka shtĂ«nĂ« mbi Andi Mustafaraj mesditĂ«n e 28 tetorit nĂ« njĂ« lokal nĂ« zonĂ«n e ish–Ekspozi
I shpĂ«toi atentatit, miku Elton Çiçës nuk bashkĂ«punon me policinĂ« (FOTO) Miku i Elton Cciçës, Andi Mustafaraj i mbijetoi njĂ« atentati ndaj tij disa ditĂ« mĂ« parĂ« duke marrĂ« dy plumba tĂ« trup, tĂ«
Flet kamerieri: ÇfarĂ« pashĂ« kur u plagos Andi Mustafaraj Kamerieri i lokalit ku ndodhi sot atentati ndaj 29 vjeçarit, Andi Mustafaraj, ka rrĂ«fyer nĂ« detaje çfarĂ« ka ndodhur nĂ« a
Changes in the government, deputy Minister of Interior retires Ilir Mustafaraj will no longer be deputy Minister of Interior Affairs. He will be replaced by Ilir Marko. Mustafaraj
Aktori ndërpret shfaqjen sepse një spektator fliste në celular Një shfaqje e zhanrit komedi ka nxehur pak gjakrat mes një aktori dhe spektatorit, pasi një prej tyre i binte vazhdimish
Berat, ekzekutohet me automatik 52-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesnatën e kaluar në qytetin e Beratit ku një biznesmen është ekzekutuar nga persona ende
Lazarati, Mustafaraj: Dora që nuk kafshohet, puthet Zëvendësministri i Brendshëm, Ilirjan Mustafaraj shprehet për situatën e rëndë të rendit dhe shtimin e kriminalitetit. N
Krim në familje, vret gruan e më pas veten Përgjaket festa e Kurban Bajramit. 2 të vdekur brenda pak minutash në një familje në Gjirokastër. Pas ka vrarë gruan, Ne
Arrestohen shtatë shqiptarë në SHBA Një bandë gjobëvënësish ka përfituar shuma të mëdha përmes kredive dhe kërcenimeve për klientët e lokaleve të tyre. N
Fier, Olldashi inspekton ujësjellësin Kafaraj Ministri Punëve Publike dhe Transportit, Sokol Olldashi ka inspektuar sot investimet në stacionin e ri të pompimit të pu
PD akuzon Ramën se po përfiton nga fatkeqësia natyrore Partia Demokratike ka reaguar pas akuzave të PS-së në lidhje me mungesën e masave për përballimin e krizës në zonat e bl
PD: Rama sot gajasi shqiptarët me hipokrizinë e tij të radhës Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Albana Mustafaraj ka reaguar gjatë ditës së sotme në lidhje me deklaratën e bërë nga k
PD: Rama po pĂ«rbalt zgjedhjet Partia Demokratike ka reaguar ndaj deklaratĂ«s sĂ« PS-sĂ« duke akuzuar kreun e opozitĂ«s se po pĂ«rbalt procesin zgjedhor.“Ed
PD: Rama të pranojë rezultatin Partia Demokratike ka reaguar menjëherë pas deklaratës së kreut të opozitës Edi Rama, i cili tha se ende nuk është thënë
PD ripërsërit se do pranojë çdo rezultat Përmes një konference për shtyp Partia Demokratike ka shprehur për të disatën herë vendosmërinë për të pranuar rezultati