999 rezultate për

Ăen

"Game of Thrones" përfundon siç nuk e priste askush Pas 8 sezoneve dhe 73 episodeve, përfundoi “Game of Thrones”, i konsideruar si seriali më i mirë i të gjitha kohërave. A
10 skuadra në sulm për brazilianin Ankand ndërkombëtar pritet të nisë për yllin e Atletico Paranaense, mesfushorin brazilian Bruno Guimaraes. Referuar të p
Mamaja e dragonjve: I lutesha mjekëve të më linin të vdisja Aktorja protagoniste e “Game of Thrones”, Emilia Clarke, ka treguar për The New Yorker se është prekur nga një aneurizëm
Kylian Mbappe mer përdore PSG përballë Caen (VIDEO) Pasi pjesa e parë përfundoi më rezultatin e bardhë 0-0 do të ishte pjësa e dytë ai që do të na dhuronte 3 gola, shkruan
Çmenduri, nga cila kafshë janë marrë klithmat e dragonjve në Game Of Thrones “Game of Thrones” është një prej serialeve më të ndjekur në botë, kjo për shkak të misterit, por edhe të kthesave të pap
Ndërhyrje brutale, lojtari shkelmon kundërshtarin në kokë (VIDEO) Ndërhyrjet brutale janë pjesë e lojës dhe komentohen shumë në rrjetet sociale ashtu edhe nga analistët. Një e tillë
Ronaldo braktis Portugalinë? Ky është mesazhi prekës i tij Cristiano Ronaldo nuk ishte i pranishëm ditën e djeshme në skuadrën e Portugalisë e cila u përball me nënkampionët e Bot
Hashimi nxehet me Mustaën dhe Kurtin: Duan luftë me Serbinë, hajrin ia pafshin! Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi po përdor forma të ndryshme të manipulimit për të krijuar idenë se ai ka pas perëndim
Ka harxhuar 15 mijë dollarë dhe 40 vite, gruaja jeton me 550 kukulla (FOTO LAJM) Një nënë ka shpenzuar më shumë se 15,000 dollarë për ndërtimin e koleksionit të kukullave gjatë 40 viteve të fundit.
PSG përballet me Caen për të thyer rekordin e parë Në kampionatin francez luhen sot ndeshjet e raundit të fundit të fazës së parë, pas të cilave të gjitha skuadrat do të m
Spanja me ultimatum të ri për Katalonjën Zëvendëskryeministrja e Spanjës, Soraya Saenz de Santamaria ka hodhur poshtë të hënën kërkesën e Presidentit të Katalonj
Gjendet kafka e një naendërtali të vrarë nga një plumb Një kafkë e zbuluar para 100 vitesh por që ka një lashtësi prej 300 000 vitesh, ka një vrimë të rrumbullakët e cila sip
PSG shkatërron Caenin (VIDEO) Paris Saint Germaini e ka shkatërruar Caenin në xhiron e pestë të Ligue 1. Ekipi i Emery regjistroi fitore prej 6:0 ndaj
Bielsa i paduruar, humbet dhe largohet nga Marseille Trajneri argjentinas i Marseille, Marcelo Bielsa ka dhënë dorëheqjen nga ky post pas humbjes në takimin e luajtur mbrëmë
Çfarë gafe e PSG, Caen i shënon 2 gola në 2 minuta (VIDEO) Paris Saint Germain bën një hap të gabuar në ndeshjen e javës së 25 të Ligue 1 dhe merr përkohësisht kryesimin e rënditj
Trukime në Francës, arrestohen presidentët e Marseille dhe Caen Skandal në futbollin francez. Vincent Labrune, presidenti i klubit të Olimpik Marsejës, është arrestuar nga policia për
Adriano rikthehet në formë, fotot në Instagram (FOTO LAJM) Gjysëm i zhveshur dhe para pasqyrës: Adriano Leite Ribeiro publikon në profilin e tij në Instagram disa fortografi që tr
Thaçi, Mustafa dhe Haradinaj bien dakort për zgjedhje në qershor Lideri i PDK-së Hashim Thaçi, ai i LDK-së Isa Mustafa si dhe Ramush Haradinaj i AAK-së, mësohet se janë takuar gjatë par
Sulmuesi godet gabim, por ndihmohet nga mbrojtësi (VIDEO) Jonathan Kodjia, sulmuesi i Caen në Francë, futet në zonë për te devijuar drejt portës kundërshtare një krosim të shokut
Dorëheqjet në KQZ, priten debate në Kuvend Dorëheqja e dy anëtarëve të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve Denar Bibës dhe Albana Shtyllës, pritet të jetë sot në qend