999 rezultate për

Ăela

Doli sërish pozitiv me koronavirus dhe është shtatzënë, flet Michaela Persicio: Nuk mund ta shoh përsëri Ruganin Michela Persico do të qëndrojë në shtëpi teksa kjo situatë do të vazhdojë edhe për ditë të tjera sepse patnerja e mbrojt
Të thjeshta por të bukura, njihuni me portretet e vajzave nëpër botë (FOTO LAJM) Fotografja Mihaela Noroc bëri një veprim shumë të guximshëm kur la punën e saj në Rumani për të nisur një udhëtim të gja
Madonna tashmë regjisore në një film me ngjarje të vërtetë Ylli i popit Madonna kthehet si regjisore me një film kushtuar jetës së jashtëzakonshme të balerinës Michaela DePrince,
U pritën grushta por erdhën puthje, ky është boksi që ofrojnë femrat “I dashur armik”. Ky titull i një filmi shqiptar të vjen ndërmend kur sheh dy boksiere që puthen në buzë para një sfidë
Mancini u tregon gishtin tifozëve, më pas sherr me gazetaren Mikaela Calcagno (VIDEO) Trajneri i Interit, Roberto Mancini, nuk e ka pritur aspak mirë humbjen që zikaltërit pësuan mbrëmë në derbi ndaj Milani
Një klip i nxehtë, Iggy Azaela përfundon xhirimet në Brazil Si gjithmonë ajo nuk gabon me stilin e saj, ndërsa në klipe shfaqet shumë seksi. Sërish me risi ka ardhur Iggy Azaela, e
Cavani e Miss Uruguay, çifti që po çmend Parisin (FOTO LAJM) Pas largimit të David Beckham një tjetër çift po çmend kryeqytetin francez, Paris. Sulmuesi i Paris Saint Germain, Edins
Top 5 lidhjet më jetëgjata të Balotellit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Mario Balotelli u nda nga e dashura e tij më e fundit, Fanny Neguesha romanca me të cilën zgjati për 5
Mario dhe Raffaela xhiro nëpër Manchester Raffaella Fico dhe Mario Balotelli u panë në Manchester ndërsa shkonin për të darkuar në restorantin luksoz Wigs. Rap
Raffaela vendos të “çmendë” Balotellin Raffaella Fico ka vendosur që ta çmendë fare Mario Balotellin. Pasi ka pozuar me të brendshme për koleksionin e ri të “S
Mario dhe Raffaela provojnë emocionet e Gardland (VIDEO) Mario Balotelli dhe e dashura e tij Raffaella Fico janë filmuar teksa ishin në parkun e lojërave "Gardland". Dy të dashu
Balotelli rikthehet në krahët e Raffaela Fico Mario Balotelli, i vendosur në qendër të vëmendjes së gazetave rozë zakonisht vetëm për shkak të prapësive, u paraqit të