999 rezultate për

France Football: Milani kërkon kapitenin e Lyon-it Pas përfundimit të sezonit, drejtuesi i Milanit, Ivan Gazidis njoftoi se kuqezinjtë do të ndjekin tashmë një rrugë të re
Juventusi e kërkon, De Ligt e "djeg" me bjonden seksi ne plazh (FOTO LAJM) Matthijs de Ligt është shumë pranë zyrtarizimit të skuadra e Juventusit bën të ditur "Catalunya Radio", shkruan Albeu.co
Juventus nuk heq dorë nga Pogba, kërkon ndihmë nga sponsori gjerman Juventusi po bën gjithcka për të ndërtuar një skuadër të frikshme sezonin e ardhshëm. Bardhezinjtë po tentojnë të ri
Zbulohet dokumenti ku kërkohet nga serbët të mos blejnë ushqime nga shqiptarët (FOTO LAJM) Tashmë që plani i Serbisë për një “katastrofë humanitare” në veri të Kosovës u zbulua ditë më parë, kunëpër dyqanet e ve
Gigi Hadid kërkon të drejtën e autorit, paditet se publikoi fotot e veta (FOTO LAJM) Modelja e njohur Gigi Hadid mendon se duhet t’i lejohet të postojë foto të bëra nga paparacë në llogaritë e veta të rrje
Pak ditë nga zgjedhjet, 25 personat në paraburgim kërkojnë të votojnë Kur kanë mbetur vetëm pak ditë nga dita e zgjedhjeve lokale të 30 qershorit, 25 persona të cilët qëndrojnë në paraburgim
Nis seanca për Xhezair Zaganjori, Komisioneri Publik kërkon shkarkimin e kryetarit të Gjykatës së Lartë Nis në KPA seanca për kryetarin e Gjykatës së Lartë, Xhezair Zaganjori. Komisioneri Publik ka ankimuar vendimin e KPK
Suarez e tepron, kërkon penallti pasi portieri priti me dorë topin (VIDEO) Uruguai i rrëmbeu vendin e parë në grup kampionëve të Kilit, duke i mposhtur 1-0. Goli u shënua nga Edinson Cavani, por
Pas largimit të Benitez, Newcastle kërkon Ranierin Claudio Ranieri është i interesuar për tu rikthyer në Premier Ligë. Sipas mediumeve angleze, trajneri italian mund ta
Telashe për Milanin, Caballos kërkohet edhe nga gjigantët e Premier League Edhe pse Dani Ceballos po shkëlqen me Spanjën në kampionatin Europian të 21-vjeçarëve, mesfushori nuk është në planet e
Trump: Nuk po kërkoj luftë me Iranin, por.. Presidenti amerikan Donald Trump thotë se “nuk po kërkon luftë” me Iranin dhe është i gatshëm të negociojë me udhëheqësi
Simeone do me çdo kusht Hysajn, spanjollët rrisin ofertën Elseid Hysaj është objektivi kryesor i skuadrës së Atletikos së Madridit për merkaton e verës. Mbrojtësi i Kombëtares sh
Kërkoi të ribëhen zgjedhjet në Stamboll, Erdogan pëson humbje më të thellë se herën e parë Partia e Rexhep Taip Erdogan pavarësisht se bëri shumë bujë për parregullësi në zgjedhjet e para që ishin mbajtur me 31
Rama akuza opozitës: Mund të kthehen edhe vet në molotov, qeverinë nuk e rrëzojnë dot Takimi elektoral i kryeministrit Edi Rama u shoqërua me protesta edhe në Përmet. Gjatë fjalës së tij, Rama aludoi se
E BUJSHME/ Roma kërkon Hysajn Një lajm bombë vjen nga prestigjozja italaine Corriere dello Sport, e cila bën të ditur se Roma ka shafqur interes për
Leeds United kërkon të transferoj Buffonin Leeds United duan që të kthehen në Premier Ligë sezonin e ardhshëm. Skuadra e Marcelo Bieslas humbi në gjysmë-finale
Lazio kërkon 50 milion euro për Strakoshën Elseid Hysaj ka klau zolën më të shtren jtë nga të gjithë lojtarët shqiptarë. Në kontratën e tij me Napolin, është e shk
Forconi të pasmet tuaja me një lëvizje të vetme Nësee ndjeni pak dhimbje pas ushtrimeve fizike nuk ka asnjë problem. Madje, kjo gje tregon që stërvitja ka funksionuar
Pse trupi kërkon në mëngjes kafe dhe ëmbëlsira! Nëse keni fjetur për tetë orë dhe përsëri ndjeheni të lodhur, mund të mos keni nevojë për më shumë gjumë por keni munges
A do të krijojë parti të re? Përgjigjet Rudina Në emisionin "Real Story", drejtuesi i emisionit Sokol Balla pyeti kryetaren e grupit parlamentar të deputetëve të djath