Zgjedhjet na lodhen te gjitheve, koha per te qeshur (VIDEO)
Albeu.com
Javë të tëra me lajme nga zgjedhjet, nga polemikat politike mes rivalëve, deklarata dhe kundër deklarata. Meqë gati gjithçka morri fund, themi që të argëtohemi pak. Ja disa video humoristike. Te qeshim së bashku ...
Shtuar më 05/07/2009, ora 17:49
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori