Zemer me pleh, dhurate gruas per Shen Valentin
Albeu.com
Ku ka më mirë se një “I love you”, në një zemër 800 metra të madhe, të punuar nga plehu i mbetjeve të bagëtive. Një burrë nga Minnesota krijoi për Shën Valentin një dhuratë për bashkëshorten e tij 37 vjeçare, në pronën e fermës së tij rreth 12 kilometra në juglindje të Albert Lea.
Bruce Andersland i tha gazetës lokale “Alberta Lea Tribune” se ai e filloi projektin me traktorin e tij dhe shpërndarësin e plehrave të mërkurën dhe e përfundoi atë të enjten. Bashkëshortja e tij, Beth, tha se kjo është dhurata më e madhe
Shtuar më 14/02/2010, ora 17:55
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori