"Ushtria e modeleve" të Putin "godet" përsëri (VIDEO)
Ishte marrë parasysh se kjo sjellje e "ushtrisë së modeleve" të Vladimir Putin do të shkaktonte debate jo më pak se në mes të dy prezantuesve të lajmeve.

video, femrat e reja ruse treguan përsëri mbështetjen e tyre për kryeministrin Vladimir Putin me një reklame duke larë makinat në Sparrow Hills, Moskë.

Kryeministri rus po konsideron rikthimin e tij si president në zgjedhjet që do të mbahen në mars të 2012-ës. Dhe personat që po prezantonin historinë, në një televizion rus, ishin në kahet e kundërta të spektrit, si ata komentuan videon. /albeu.com/

Shikoni videon:

Shtuar më 02/08/2011, ora 14:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori