E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Ushtarja, talente në këndim (VIDEO)
Të dëgjosh këtë grua duke kënduar këngën e Adele, Rolling In The Deep, të bën të mendosh se çfarë po bën në ushtri dikush me një zë të tillë. Ndoshta ka ardhur koha që dikush ta largojë nga forcat ajrore dhe t'i tregojë rrugën tek një studio regjistrimi.

Performanca e saj me këngën e Adele është mjaft e pëlqyer në YouTube. /albeu.com/


Shikoni videon:

Shtuar më 10/08/2011, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori