Trajneri sulmon tifozët (VIDEO)
Andrei Nazarov një trajner shumë i njohur i lojës hokej është bërë pjesë e një sherri mes lojtarëve dhe tifozëve. Ai ka reaguar ndaj sharjeve dhe fyerjeve të tifozëve pas humbjes 3-2 ndaj Dinamos Minskut.

Disa nga tifozët kanë lëshuar sende në drejtim të Nazarovit duke bërë që ky i fundit të parë raketën me të cilën luhet kjo lojë dhe të sulmoi një prej tifozëve.

Fatmirësisht në këtë lojë fusha rrethohet me xham dhe kjo ka penguar që sulmi i tij të mos ishte me pasoja.


Shihni videon:

Shtuar më 07/11/2011, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori