Top modelja Heidi Klum heq mbathjet në publik (VIDEO)
Heidi Klum
Ajo është një nga top-modelet më të mira në botë. Serioze dhe një nënë e mirë. Por kësaj here Heidi Klum i ka befasuar të gjithë. Në mbrëmjen pas ceremonisë së dhënies së çmimeve OSCAR, ajo ka dhuruar mbathjet e saj për prezantuesin e njohur Jay Leno.

Ky i fundit mbledh suvenirë nga VIP-at në një çantë. Heidi Klum, ndryshe nga të tjerët ka vendosur t’i dhurojë mbathjet dhe i ka hequr ato madje në publik.


Shikoni videon:


Shtuar më 03/03/2011, ora 20:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori