Tifozi katalanas kërkon ndihmë!
Jimmy Jump, ndoshta tifozi më i njohur i Barcelonës, është në vështirësi. Për shkak të dinakërive të mëparshme, duhet të paguajë gjobën prej 100 mijë euro. Për këtë ka lutur të gjithë fansat e tij që t’i ndihmojnë në mbledhjen e parave për të vazhduar karrierën e tij dhe të bëjë një skeç me Jose Mourinhon, transmetojnë agjencitë.

Jimmy Jump, i cili ka ndërprerë ngjarje të ndryshme që nga Kampionati Botëror në futboll e deri te Eurosongu, po kërkon i dëshpëruar ndihmë dhe mjete financiare për të mbetur në liri dhe të realizojë dëshirën e tij të madhe – që trajnerit të Real Madridit, Jose Mourinhos, t’ia vë kapelën e tij të famshme.
Shtuar më 15/11/2010, ora 17:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori