Tenton të hyj me kalë në tren (VIDEO)
Një i punësuar në stacionin hekurudhor në Uells ka ngelur i shokuar kur ka pa se si një udhëtar ka tentuar që së bashku më kalin e tij të hy në tren.

Ai është vërejtur nga kamerat e sigurimit dhe menjeherë i është ndaluar hyrjatren.


Shikoni videon:

Shtuar më 20/05/2011, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori