Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarë!
Ata që kanë lindur me sy blu janë me shumë fat por tani edhe ata që duan të jenë me sy të tillë mund ta arrijnë në 20 sekonda. Këtë ka arritur doktori Gregg Homer i cili me anë të ndërhyrjes special të lazeri shkatërron pigmentin origjinal të melaminës tek irisit.

Më pas ngjyra ndryshon gradualisht brenda 2-3 javësh duke u kthyer përfundimisht në blu.

Por kjo kushton jo pak por 5 000 dollarë. Nëse i keni mund të realizoni dëshirën tuaj por mos harron ngjyra juaj origjinale e syve nuk rikthehet më. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2011, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori