Shpiket dushi për përtacët
Kompania gjermane “Dornbracht” ka bërë një shpikje të përkryer për përtacet dhe gjumashet. Ajo ka shpikur dushin në të cilin mund të lahesh horizontalisht, pra mund të qëndrosh i shtrirë teksa lahesh.

Ndërkaq portalet e huaja raportojnë se kjo metodë e të bërit dush duket tepër e këndshme dhe relaksuese.

Ti mjafton të ngrihesh nga krevati dhe të shtrihesh në krevatin ‘dush’ ku mund të dremisësh edhe për disa minuta të tjera.

Specialistët e kompanisë kanë treguar se dushi nxjerr ujë nga disa burime të ndryshme duke mbuluar pjesën më të madhe të trupit. Ndërkaq pjesa e poshtme është e pajisur me material që nuk lejojnë që personi të ketë ftohtë apo të mbajë papastërtitë gjatë larjes.
Shtuar më 11/02/2012, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori