Shofere që 4 vjeç (VIDEO)
Një vajzë vetëm 4 vjeç është filmuar duke i dhënë një makine në një rrugë me trafik. Babai i saj ishte ulur në sedijen pas dhe i jepte instruksione. Në video tregohet se vajza është një drejtuese e zonja e cila me ndihmën e dy zgjatuesve ajo shkel pedalin e frenave dhe freksionit.

Një gabim para semaforit ku vajza qëndron pas një makine e cila priste të devijonte rrugën duket se ka inatosur të atin e saj duke bërë që t’i kërkoi vajzës që të ndaloi makinën. Më pas është vetë ai që merr drejtimin e makinës.

Video është xhiruar në Jinan në një provincë të Kinës dhe është postuar në Youtube. /albeu.com/


http://www.thesun.co.uk/sol/swf/vidobj/sunplayer.swf?embedCode=FzNHJyMjoaD0N6YIydQcW-VeOCLEcKqe&xmlDir=http://www.thesun.co.uk/sol/swf/vidobj/xml/sun&links=http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/video/news/3788620/Chinese-girl-aged-4-drives-car.html&share=true" bgcolor="#000000" width="480" height="360" name="Sun player" align="middle" play="true" loop="false" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" flashvars="&embedCode=FzNHJyMjoaD0N6YIydQcW-VeOCLEcKqe" pluginspage="http://www.adobe.com/go/getflashplayer">
Shtuar më 01/09/2011, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori