Shkatërrohet një Lamborghini në shenjë proteste (FOTO LAJM)

Në qytetin Çingdao në krahinën Shnadong të Kinës, në ditën e të drejtave të konsumatorëve , punëtorët e një servisi makinash në shenjë protesta kanë shkatërruar një makinë Lamborghini model L140.
Në qytetin Çingdao në krahinën Shnadong të Kinës, në ditën e të drejtave të konsumatorëve , punëtorët e një servisi makinash në shenjë protesta kanë shkatërruar një makinë Lamborghini model L140.

Makina ishte çuar në servis nga pronari i saj për rregullimin e një defekti, por pasi avaria nuk është rregulluar punëtorët e kanë nxjerrë në rrugë dhe në shenjë proteste e kanë shkatërruar. /albeu.com/


Shikoni fotografitë:

Shtuar më 16/03/2011, ora 18:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori