Shitësi i gazetave, 82 tatuazhe të Julia Roberts
Miljenko Parserisas Bukovic pëlqeu shumë Julia Roberts në filmin Erin Brokovich aq sa vendosi të bëjë 82 tatuazhe me portretin e saj në të gjithë trupin.
Miljenko, një shitës gazetash në Meksikë, ka harxhuar qindra dollarë për të “mbuluar” trupin e tij me fytyrën e aktores së famshme.

56-vjeçari planifikon që të bëjë disa tatuazhe të tjera të Julia Roberts në gjoks dhe kurriz nëse do të ketë para dhe vend në trup mjaftueshëm.
Shtuar më 10/03/2011, ora 13:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori