Sa e vështirë është puna e gazetarit (VIDEO)
Puna e gazetarit nuk është e lehtë pasi për të marrë një intervistë ndonjëherë duhet të mundohesh shumë. I këtillë është rasti i një gazetari kanadez i cili mundohet me çdo kusht të marrë një deklaratë nga avokati.

Dhe ndërsa vrapon pas tij, gazetari godet shtyllën ... /albeu.com/


Shikoni videon:


Shtuar më 11/03/2012, ora 12:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori