Rrëmben makinën e policisë për të dalë në TV (VIDEO)
Arthur Lee Thompson ka bërë një veprim të çmendur. Nën efektin e drogës, ai ka goditur dy policë, të cilët e kishin ndaluar. Pas kësaj, ka marrë makinën e policisë dhe është larguar. Për fatin e tij të keq është përplasur vetëm pak metra më tutje, duke marrë plagë të shumta.

Të gjithë këtë, Thompson e ka bërë për të dalë në televizor, duke ja arritur qëllimit, pasi gjitha televizionet amerikane e kanë transmetuar videon e këtij veprimi të çmendur.


Shikoni videon:

Shtuar më 21/05/2011, ora 19:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori