Rekordi i ri botëror për parkimin paralel më të ngushtë (VIDEO)
Zyrtarët e librit të rekordeve Guinness kanë lëshuar një video të rekordit më të ri botëror për parkimin paralel në vendin më të ngushtë.

Rekordi u vendos nga shoferi gjerman Ronny Wechselberger, gjatë një filmimi për një shou televiziv gjerman- dhe vendi i parkimit ishte vetëm 26 cm më i madh se gjatësia e makinës së tij VW Polo./albeu.com/

Shikoni videon:

Shtuar më 05/08/2011, ora 18:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori