Përshëndetet me këngë largimi i Berluskonit
Lajmi për largimin nga pushteti i kryeministrit Italian Silvio Berluskoni nuk mund të mos përcillej dhe me doza satire. Një ditë pasi ia bëri të ditur largimin, Sora Cesira ka publikuar një këngë të titulluar “Bye bye Berlushka”.

Ajo ironizon me Berluskonin duket thënë se ishte i vetmi njeri që kishte më pak neurone se ajo.

Video është publikuar për të përshëndetur apo për ti dhënë lamtumirën Berluskonit. /albeu.com/


Shihni videon:

Shtuar më 09/11/2011, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori