Përplasje me shumë fat!
Të kesh një makinë të vogël shpesh nuk është vetëm ekonomike. Një grua është përplasur keq me një kampion por për fatin e mirë të saj ka shpëtuar mrekullisht. Makina e modelit Renault Clio ka hyrë postë kampionin duke mos dëmtuar aspak drejtuesen e automjetit.

Drejtuesja e cila ishte rreth të 20-ve është nxjerrë nga makina nga zjarrfikësit dhe më pas është dërguar me ambulancë në spital. Doktorët kanë thënë se ajo nuk ka asnjë dëmtim dhe ka shpëtuar pa asnjë gërvishtje.

Një zëdhënës I policisë ka thënë se përplasja ishte serioz dhe nisur nga kjo drejtuesja e autoveturës ka qenë më shumë fat që ka shpëtuar pa dëmtime. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2011, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori