Paditen restorantet e te njohurve!
Albeu.com
Nje ish punonjes i restorantit ne New York, ka ngritur nje padi ne emer te 50 punonjesve, ku kengetari dhe nje grup partneresh te biznesit dhe manaxhere te restorantit akuzohen se kane mashtruar punetoret me bakshishet, nuk u kane dhene pagen dhe nuk paguar oret shtese.Paditet restoranti i kengetarit te muzikes pop, Justin Timberlake.

Nje ish punonjes i restorantit ne New York, ka ngritur nje padi ne emer te 50 punonjesve, ku kengetari dhe nje grup partneresh te biznesit dhe manaxhere te restorantit akuzohen se kane mashtruar punetoret me bakshishet, nuk u kane dhene pagen dhe nuk paguar oret shtese.

Kohet e fundit nje varg padish jane ngritur kunder restoranteve dhe klubeve ne Nju Jork, madje ndaj emrave te njohur si Robert De Niro dhe Jay Z.
Shtuar më 24/11/2008, ora 06:34
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori