Njerėzit mė tė shėmtuar! (FOTO GALERI)

Keni parė njerėz mė tė shėmtuar se kėta nė fotografi?!
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Bukuria njerėzore ėshtė ajo bukuri qė njeriu e posedon dhe e sheh te organizmat qė i perngjajnė si strukturė. Nė 17 fotografitė qė kemi zgjedhur pėr ju, kemi paraqitur fotografi tė njerėzve tek tė cilėt (na faltė Zoti), mungon disi bukuria njerėzore.

Por ēėshjta ėshtė se nė tė shumtėn e fotografive, shėmtinė nuk e kanė "dhuratė" nga lindja por duket se janė munduar qė tė duken ndryshe nga tė tjerėt, duke u bėrė kėshtu realisht tė shėmtuar.

Dhe, duke ju lėnė nė "shoqėrim" tė tė shėmtuarve ju pyesim, vallė, keni parė njerėz mė tė shėmtuar se kėta nė fotografi?! (albeu.com)

Shtuar më 24/10/2010, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.