Nëse jeni i shëmtuar, kjo agjenci ju gjen partnerin
Nuk keni pamje edhe aq të bukur dhe "vuani" nga mungesa e partnerit? Tashmë ju vjen në ndihmë agjencia "The Ugly Bug Ball". Kjo agjenci përcaktohet si agjencia për takimet e njerëzve që nuk janë të bukur dhe që nuk arrijnë të gjejnë shpirtin binjak për shkak të pamjes. Dhe duket se kjo agjenci e lindur fillimisht në Britaninë e Madhe po funksionon më së miri.

www.theuglybugball.com është site ku njerëzit e shëmtuar mund të njihen, takohen, madje të nisin një lidhje sentimentale. Kështu ka ndodhur me një cift britanik që tani po planifikon dasmën.

Për të festuar këtë eveniment suksesi, "The Ugly Bug Ball", ka vendosur që t'i dhurojë ciftit muajin e mjaltit.
Shtuar më 30/10/2010, ora 14:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori