Natë fishekzjarresh në 20 vjetorin e Disneyland (VIDEO)
Eshtë shënuar në Paris 20 vjetori i Disneyland, një festë që u shoqërua me shfaqje fishekzjarrësh por edhe pjesëmarrje të emrave të njohur. Në këtë festë kanë marrë pjesë personazhe të kinëmasë artiti dhe sportit që nga Salma Hayek tek Zinedine Zidane.

Shikoni videon:

Shtuar më 02/04/2012, ora 13:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori