Mjekët turk përdorin muzikën si terapi
Mjekët në një spital turk thanë se ata kanë pasur sukses me terapinë me muzikë islamike.

Dr. Bingur Sonmez dhe Dr. Erol Can në Memorial Hospital në Stamboll thanë se ata kanë zbuluar se terapia prodhonte rezultate të mira fiziologjike dhe psikologjike kur përdorej si një terapi plotësuese. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2011, ora 18:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori