Me këpucë të grisura në mbledhjen e FMN-së (FOTO LAJM)

Kreu i Fondit Monetar Ndërkombëtar në Rumani, Jeffrey Franks, është vënë në një situatë të sikletshme për shkak të këpucëve të tij.
Kreu i Fondit Monetar Ndërkombëtar në Rumani, Jeffrey Franks, është vënë në një situatë të sikletshme për shkak të këpucëve të tij. Gjatë një mbledhje të zhvilluar nga FMN, Franks ka zbuluar pa dashje këpucët e tij, të cilat kanë qenë të grisura dhe me vrima nga poshtë.

Një imazh që natyrisht ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Me gjithë atë rrogë që Franks merr, është e çuditshme se si nuk ka blerë një palë këpucë të reja. Ndoshta nga punët e shumta që ka, s'ka patur kohë të bëj shopping ...
Shtuar më 11/05/2011, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori