Makina shpërthen në fytyrën e zjarrfikësit (VIDEO)
Një makinë shpërtheu dhe u mbulua nga flakët në Kaliforni. Zjarrfikësit arritën në kohë dhe dukej sikur e kishin nën kontroll situatën por si një zjarrfikës u afrua tek makina dhe u përpoq të shuante zjarrin, papritmas një shpërthim i madh ndodhi në fytyrën e tij.

Edhe pse shumë njerëz do t'ia mbathnin për të gjetur strehim, ai mezi u zmbraps dhe vazhdoi punën e tij. /albeu.com/


Shikoni videon:
Shtuar më 25/08/2011, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori