Magjistari “heq” dhe e rikthen kokën (VIDEO)
Videoja e publikuar në Youtube i ka lënë pa fjalë përdoruesit e internetit në mbarë botën. Një iluzionist japonez po çudit botën me trukun e tij.

Duket sikur magjistari japonez sfidon të gjithë kolegët e tij me “magjinë” e heqjes së kokës së vet, një truk që nuk është parë ndonjëherë më parë nga iluzionistët.

Ai e heq kokën e vet, ecën me të në dorë e më pas e rikthen në vend.

video shfaqen të pranishmit e tmerruar nga “hileja” e iluzionistit.

Shtuar më 02/04/2012, ora 22:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori