Kostumi 1 milionë $
Ky kostum mbase nuk është më i frikshmi që mund të vishet në një festë Hallowen-i, por një gjë është e sigurtë: çmimi i tij të fut frikën.

1 milionë dollarë kushton ky kostum shumëngjyrësh që mund të blihet në eBay. Një kostum i tillë është parë në emisionin ‘America’s Got Talent’ dhe në emisionin e David Letterman, transmeton Top-CHannel.

Mos u shqetësoni për masën sepse ky kostum i bën të gjithëve.

Blerësi do të ketë edhe një leje 5-vjeçare për tu shfaqur në skenat e të gjithë botës me këtë veshje.
Shtuar më 02/11/2011, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori