Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Keto foto jane shume te vecanta
Albeu.com
26 fotografi, 26 ngjarje, 26 histori. Cdo fotografi ka historine e vet. Shikoni ...
SHIKONI FOTO GALERINE ME 26 FOTO SHUME TE VECANTA
Shtuar më 03/08/2008, ora 16:24
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori