Kështu përfundojnë diktatorët (FOTO LAJM)

Vendi ku u dogjën trupat e Hitlerit dhe Eva Braun. Hitleri bëri vetvrasje me 30 prill 1945
Jetojnë në luks duke shtypur dhe shfrytëzuar popullin e tyre. Gjatë jetës, nuk ju ngel gjë pa e shijuar por është e çuditshme që fundi i të gjithëve, është aq i keq dhe i rëndë, sa e kundërta e mirësive që kanë përjetuar në jetë.

Hitleri, Çaushesku, Sadami dhe së fundmi edhe Gadafi.

Të gjithë i ngjajnë njëri tjetrit, si për veprat që kanë bërë ashtu edhe për mënyrën se si janë ndarë nga kjo botë.Shikoni fotografitë:
Shtuar më 22/10/2011, ora 21:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori