Ju lutem më ktheni në burg!
Arkiv
Një banor i qytetit gjerman Saarbucken, pa sukses po përpiqet që ta fusin në burg. Gjermani thotë se ka kaluar ditët më të mira të jetës prapa hekurave. Siç njoftoi policia gjermane, burri u paraqit në stacionin e policisë me dokumente të vitit 1980 të cilat dëshmojnë se kishte kaluar një kohë në burg. Zotëria kërkoi nga policia që ta zbulojnë se çfarë krimi ka dashur të kryente për ta kthyer sërish në burg. Njëri prej policëve u takua dhe bisedoi gjatë me të. U dëshmua se burri 47 vjeç është emocionalisht jo i stabilizuar dhe ka nevojë për ndihmë profesionale.
Shtuar më 21/09/2010, ora 10:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori