I fut gjarpërinjtë nga hunda dhe i nxjerr nga goja (VIDEO)
Pamje me të vërtetë të llahtarshme ku një njeri për tu bërë i famshëm arrin të bëjë gjithçka.

Kinezi Liu Fei, fut gjarpërinj në hundë dhe ato më i pas i dalin nga goja. Asnjë nga gjarpërinjtë nuk e kafshojnë për shkak se nuk janë helmues. /albeu.com/


Shtuar më 05/11/2011, ora 19:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori